מיינדפולנס למנהלות ומנהלים

ניהול אתגרים ולחץ תוך שמירה על יחסי אנוש ויחסי עבודה מיטיבים

בעולם דינמי ומשתנה, סביבת העבודה נעשית תובענית יותר והאתגרים החדשים מופיעים בקצב מסחרר. מנהלות ומנהלים נדרשים להגיב במהירות, לעמוד ביעדים משתנים, לקבל החלטות מורכבות בסביבה של אי וודאות וכל זה תוך שמירה על יחסי אנוש ויחסי עבודה מיטיבים.

למי התוכנית מתאימה

תוכנית הלימוד

פתיחה

10.05.2024

6 מפגשים

ZOOM | שישי

18 ש"א

09:00-11:30

הקורס הוא עיוני וחוויתי - נדרשת מחויבת לתרגול בין המפגשים והשתתפות פעילה.

נושאי הלימוד

מובילות התוכנית

פרופ' טלי סגר גוטמן

מנהלת אקדמית
ראש ההתמחות לייעוץ ארגוני בתכנית ה- MBA במרכז האקדמי רופין. טלי מנחת קבוצות מוסמכת מביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת ת"א. בוגרת הכשרת מורי MBSR של מכון מודע המרכז הבינתחומי, הרצליה. לומדת בתכנית ההכשרה לפסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס ברוח האקומי. טלי נחשפה לתירגול הבודהיסטי ב2010, לאורך השנים תרגלה בארץ ובחול. טלי מנחה מיינדפולנס במסגרות שונות ובמרכז האקדמי רופין. מנחה קבוצת מדיטציה לחולים המתמודדים/המחלימים ממחלת סרטן במסגרת פרויקט אחד על אחד בעמותת שותפים למסע. בתחום האקדמי טלי חוקרת בעולמות תוכן של הרגשות בעבודה והינה חברת מערכת במספר כתבי עת בינלאומיים.
"התירגול שינה את חיי, את האופן בו אני מתבוננת, מגיבה ופועלת בעולם ותמך בחווית החופש שלי. ההזדמנות הטמונה בהכנסת עוד מתרגלות ומתרגלים לעולם המיינדפולנס, והאפשרות להפחתת הסבל והקושי בעקבות התירגול, מרגשת ומאד משמחת עבורי".

M.A מיכל יון

מנחה מובילה
מתרגלת ולומדת את הדרך הבודהיסטית משנת 2005. מנחת קבוצות מוסמכת מביה”ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת ת”א ובוגרת הכשרת מורי MBSR של מכון מודע, המרכז הבינתחומי, הרצליה. בעלת MA בלימודי נשים ומגדר אונ' ת"א, מוסמכת בשיטת התמקדות (focusing) מטעם המרכז הבינלאומי להתמקדות בניו יורק ולומדת בתכנית ההכשרה האירופאית לפסיכותרפיה מבוססת מיינדפולנס ברוח האקומי. מנחת מיינדפולנס במרכז גוף נפש ברמת השרון, עמותת תובנה, מסגרות פרטיות ובליווי אישי.
“מהרגע שפגשתי את התרגול הלב שלי הרגיש במקום הנכון. התרגול עבורי הוא דרך חיים; דרך שמאפשרת יותר בהירות לגבי המיטיב ואת החופש לבחור בו. דרך שמפתחת עבורי משאבים של יציבות ושלווה במפגש עם הפנים והחוץ. בעקבות התרגול ביצעתי שינויים משמעותיים בחיי המקצועיים ובשנים האחרונות אני זוכה לחלוק את תרגול המיינדפולנס והדרך הבודהיסטית ומתרגשת כל פעם מחדש לקחת חלק בתנועה שפותחת את האפשרות לחיים חופשיים ומלאים יותר”.

צרו קשר

מיקום הקורס

המרכז האקדמי רופין

עמק חפר 4025000

למה רופין?

דילוג לתוכן