כלים לטיפול בטראומה וכללי התערבות מידית

התוכנית החדשה מבית הספר לפסיכותרפיה יונגיאנית במרכז האקדמי רופין.

תוכנית לימודים מעמיקה ומקיפה, המיועדת להתערבויות מידיות וטיפול בטראומה. 

התוכנית כוללת מרכיבים תיאורטיים ומעשיים ונסמכת על הניסיון בשטח של מרצים מנוסים. הקורס יעסוק בנושא הטראומה מכמה זוויות, בניהן טראומה מתמשכת בילדות, אירוע טראומטי יחיד משמעותי, ואירועי משבר המהווים טראומה קהילתית, ויציג מודלים לריפוי והחלמה.

למי מתאים הקורס?

התוכנית מציעה יתרונות לאנשי מקצועות הטיפול בכל המגזרים, מומחים או בשלבי הלמידה וההתמחות, המעוניינים להעשיר את הידע ואת המיומנות שלהם, ללמוד ממרצים מנוסים בתחום הטראומה, להכיר את הניסיון והגישות העדכניות המשמשות בארץ ומובילות בעולם, לחלוק חוויות מקצועיות ולקבל הדרכה וכלים מעשיים.

תוכנית הלימוד

06.11.2024

תאריך פתיחה

8 מפגשים

17:00-20:15

32 שעות אקדמיות

פרונטלי

בין נושאי הלימוד

צרו קשר

ד"ר לידר שני

מובילת התוכנית. פסיכואנליטיקאית יונגיאנית, מרצה מלמדת ומפרסמת בארץ ובעולם. לצד עבודתה עם מבוגרים, היא מומחית בפסיכולוגיה של ראשית החיים, מוסמכת תצפית תינוקות ועובדת בדיאדת אם-תינוק והדרכת הורים. מאז אוקטובר, עובדת מטעם שפ״ח התגבור עם הגיל הרך של קיבוץ ניר-עוז.          

משה אלון

פסיכולוג חינוכי מומחה ומדריך, אנליטיקאי יונגיאני, מטפל משפחתי ומנחה קבוצות. כיהן שנים רבות כמנהל שפ״ח תל-אביב/יפו וניהל את השירותים הפסיכולוגיים לתושבי העיר ביימי התקפות הטרור הרצחניות, כיום מדריך בשפ״ח לוד וגם עוזר למנהלת שפ״ח שדרות. 

 

ד"ר מיכה אנקורי

פסיכולוג קליני, מנהל האקדמי של התוכנית המלאה לפסיכותרפיה יונגיאנית. אנליטיקאי יונגיאני, מטפל במבוגרים, מדריך.

עינת עופרי לנדא

רכזת התוכנית המלאה לפסיכותרפיה יונגיאנית. מטפלת במוזיקה, אנליטיקאית יונגיאנית בכירה, מרצה ומדריכה, מטפלת בנוער ובבוגרים.

יהודית יסמין לויזון

ביבליותרפיסטית, אנאליטיקאית יונגיאנית בכירה. מתמחה בטיפול בטראומה מוקדמת משוררת וסופרת ילדים.

צרו קשר

מיקום הקורס

המרכז האקדמי רופין

עמק חפר 4025000

למה רופין?

דילוג לתוכן